1%

Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej im. Œw. Łazarza w Ełku jako Organizacja Pożytku Publicznego ma możliwoœść pozyskiwania 1 % podatku dochodowego dlatego też zwracamy się do Państwa z ogromną proœśbą przekazywania swojego 1% na rzecz naszego stowarzyszenia.

Naszym celem jest wsparcie najbardziej potrzebujących, chorych, cierpiących, niepełnosprawnych wymagających specjalistycznej pomocy medycznej, opiekuńczej i terapeutycznej. Wizyty domowe naszego personelu medycznego mają na celu poprawę jakoœci funkcjonowania osób przewlekle chorych lub leżących w łóżku poprzez œświadczenie usług pielęgniarsko – opiekuńczych i rehabilitacyjnych. Jest to nie tylko pomoc specjalistyczna ale również rzeczowa i materialna. Staramy się wspierać naszych podopiecznych w każdej problemowej sytuacji.

Wiemy jak bardzo potrzebna jest nasza pomoc, dlatego tym większa motywacja do dalszej pracy i zaangażowania w niš jak największego grona osób. Jeżeli nasze cele nie sš Tobie obojętne i chcesz pomóc nie zmarnuj tegorocznej szansy i przekaż swój 1% podatku.

Dlaczego warto przekazać nam 1% swojego podatku ?

– Otaczamy opieką rodziny w trudnej sytuacji życiowej oraz osoby starsze i niepełnosprawne zapewniając im pomoc medyczną, opiekuńczą i terapeutyczną
– Wykonujemy zabiegi rehabilitacyjne oraz masaże, poprawiające ogólną sprawnośœć psychoruchową
– Udzielamy pomocy rzeczowej i materialnej
– Wypożyczamy sprzęt rehabilitacyjny oraz medyczny
– Œświadczymy usługi pielęgnacyjno – higieniczne w domu chorego
– Wykonujemy zastrzyki, podajemy insulinę, mierzymy ciśœnienie, zmieniamy opatrunki, podajemy kroplowe wlewy dożylne, pielęgnujemy odleżyny
– Przeprowadzamy rozmowy terapeutyczne oraz udzielamy porad z zakresu zdrowia i rehabilitacji

Dziękujemy za okazaną pomoc.

WARTO POMAGAĆ
PODARUJ SWÓJ 1%
Nr KRS 0000136508

Nasz adres:
Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej im. Œw. Łazarza
ul. 3 Maja 10
19-300 Ełk
tel. (87) 523 43 56
www.lazarus.elk.pl